Pohodlné bydlení

Praha 10
Hostivař

Na pomezí Strašnic a Hostivaře, v jihovýchodní části Prahy vzniká nová obytná čtvrť s nadstandardními benefity pro život. Výstavba bytového domu s celkovým počtem 27 středně metrážních bytů 2kk a 3kk poskytne pohodlné bydlení s prostornou terasou a garážovým stáním. Lokalita poskytuje klid a bezpočet možností aktivně tráveného času. Vždyť se také projekt nachází ve těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Triangl či nedaleké Hostivařské přehrady. Podívejte se na mapu …

Vizualizace exteriér

12/2020

Aktuality →

Bydlení Pražská

Pohodlné bydlení v nově vznikající obytné čtvrti

Bydlení Pražská nabídne omezený počet bytů ve dvou bytových domech. V lednu 2023 zahájíme výstavbu bytového domu s celkem 27 byty o dispozici 2+KK a 3+KK. Každý byt má balkón nebo terasu a garážové stání.

Byty budou vybaveny v nadstandardním provedení. Samozřejmostí jsou dřevěné podlahy s dubovým povrchem, značkové zařizovací předměty v koupelnách, luxusní keramické obklady a dlažby, příprava na klimatizaci a venkovní žaluzie.

Odpovědné osoby

Projekce

Hlavním rysem projektu je elegantní a nadčasová architektura. Hmota bytového domu je srozumitelná, přehledná a s jasně čitelnou funkcí. Fasádu domu plasticky člení balkony, terasy a velkorysá okna prosvětlující interiér každého bytu nadstandardním množstvím denního světla. Dispozice všech bytů jsou navrženy s komfortně a s dostatečným vnitřním vybavením.

Ing. arch. Šárka Štičková

Prodej

Možná je to vaše první myšlenka na investici do vlastního nového bydlení. Možná jste už tím vším jednou prošli a o to více zvažujete své možnosti. Jsem tady, abych vám pomohla se správně rozhodnout. Nečekejte “prodej”. Čekejte spolupráci, odbornost a poradenství.

Ing. Věra Vránková

Právní služby

Právní prostředí v ČR a jeho legislativa nám dává možnost nastavit vyvážené smluvní vztahy.  Moje práce je objasnit vám nezbytné záležitosti a dát vám odpovědi na vaše případné otázky. Vycházím z ověřené praxe a dokáži vám pozorně naslouchat.  Jsem součástí vašeho budoucího realizačního týmu.  Už dnes se těším na naše setkání

Mgr. Petr Janda

Finance

Vyřídit úvěr může vypadat jako dlouhá cesta. Já vás jí provedu. Společně vymyslíme, co pro vás bude nejlepší. Bez stresu a zbytečného papírování, takže se budete moct soustředit na příjemnější věci. A platí mě banka, takže vás to nebude stát nic. 

Jakub Rotrekl

Máte dotaz? Napište nebo zavolejte

Volejte: (+420) 773 133 399

info@bydleniprazska.cz

Volejte: (+420) 773 133 399

© 2020 Hostivařská developerská s.r.o.

Bydlení Pražská

Zásady ochrany osobních údajů